Hakkımızda

2011 Yılında İstanbul Fındıkzade'de  kurulan  DOĞRU DENTAL SAN VE TİC LTD ŞTİ  diş hekimliği cihazları,implant ve sektör ürünlerinin tanıtımı ve pazarlaması amacıyla Fındıkzade'deki showroomuyla hizmet vermektedir.
 

DOĞRU DENTAL  kaliteyi, güveni, saygınlığı ve istikrarı temsil etmek için vardır. Bu anlayışı, kaliteli hizmet ve servis felsefesiyle birleştirerek  marka olmak için var olacaktır.

DOĞRU DENTAL  de değişen müşteri istek ve beklentileri, yapılan takım çalışmaları ile analiz edilerek değerlendirilir.Müşterilerimizin satılan ürünlerden en iyi verimi alabilmesi için cihazların montajından önce alt yapı tesisatı ile kliniğin yerleşiminin projelendirilmesi gibi satış öncesi hizmetler verilmektedir.

DOĞRU DENTAL cihazların montajı, periyodik bakım,arızaların giderilmesi gibi satış öncesi ve sonrası hizmetler vermektedir. Değişimi yöneterek, müşteri istek ve beklentilerini karşılamak, yeni çözüm ve hizmetlerle müşterilerimizi geleceğe taşırken Türk Dental Sektöründe güçlenerek hep var olmak amacımızdır.

DOĞRU DENTAL sizin güven ve desteğinizle bugünkü konumuna gelmiştir.Müşteri memnuniyeti odaklı karşılıklı güven hoşgörü temelinde eleştiri ve önerilerinizle kendini geliştirmeyi sürdürerek,güveninize layık olmaya devam edecektir.